Послуги

Ремонт

Ми забезпечуємо бригади з судноремонту та суднобудування по всьому світу. Клієнти можуть запрошувати наші бригади для ремонту в морі, у доках та інших цілей, як, наприклад, для роботи на судах під час рейсу. Ми маємо спеціалісти всіх профілів, такими як зварювальники, слюсаря, токарі, маляри і т.д. Всі фахівці мають сертифікати класу IACS/Класифікаційних товариств (Російського Морського Регістру судноплавства), досвід всіх видів робіт на борту різних типів суден. Використання ремонтних бригад дає відмінну можливість забезпечувати стан корпусів суден і механізмів, і економити на вартості ремонтних робіт.

Огляд/інспектування судів

Ми здійснюємо огляди та інспектування судів для визначення їхнього реального стану. Інспекція стану судна перед покупкою проводиться нашими суперінтендантами та забезпечує найбільш детальний аналіз стану корпусу судна та механізмів.

Запчастини/постачання суден

Ми можемо організувати постачання тих. постачання, а також доставку великих агрегатів і обладнання, таких як головні двигуни, допоміжні двигуни, турбокомпресори, насоси, сепаратори і т.д. за дуже прийнятними цінами у зручні порти.

 

Постачання провізією

Ми можемо організувати постачання продовольства в порт Южний, Одесу та Черноморськ/Україна.

 

Суднобудування

Ми маємо можливість організувати нагляд за будівництвом нових суден у Китаї, Південній Кореї та Україні, дедвейтом до 100 000 т.

 

Консультації

Ми готові знаходити, оцінювати, реєструвати, класифікувати, страхувати та купувати судна для наших клієнтів, а також здійснювати управління судами та надавати операторські послуги. Наші фахівці організують технічну підтримку та інспектування. Супервайзери компанії є досвідченими та високоосвіченими інженерами, спеціалістами з будівництва та роботи сучасних корпусів та механізмів суден.

Представництво

Шановні Керівники, які шукають офіс, щоб надавати свої інтереси на території України, ми хочемо повідомити, що ми раді допомогти Вам у цьому!

 


Новини компанiї: