Комплектацiя та менеджмент екiпажу

Морське крюїнгове агентство “Univis Ltd“ було засновано у 1992 році.

Зараз ”Univis“ є третім за кількістю моряків, що відправляються, крюїнговим агентством в Україні після “V-Ships“ и “Marlow Navigation“.

Клієнти ”Univis“ — це судноплавні компанії світового рівня із Великобританії, ЄС, Японії, Канади, Ірану, ОАЕ та Південної Кореї.

 

“UNIVIS“ бореться за визнання його одним із найкращих крюїнгових агенцій на міжнародному рівні. Досягти цієї мети можна тільки за допомогою постачання моряків, кваліфікація яких відповідає високим вимогам сучасної морської індустрії.
База даних “Univis“ налічує понад 25 000 офіцерів та рядового складу для різних типів судів, включаючи судна для перевезення великогабаритних вантажів, танкера (включаючи Suezmax та VLCC), газовози, балкери (включаючи розміри Cape Size та вище), контейнеровози, (до 13 100 TEUs), суховантажні, Ro-Ro, пасажирські судна.

 

Досвід команди “Univis“, база даних, спеціалізація крюїнгових секторів відповідно до типів судів, наявність допоміжних відділів, таких як Прапорний та візовий, реєстрації та обліку, атестаційний, тренінговий, морської англійської мови-Марлінс, широка мережа субагент Україні та всьому пост-радянському простору забезпечують високоефективну та надійну роботу агентства.


Агентство має сучасне програмне забезпечення, таке як «Univis Crewing», яке дає можливість планувати і вчасно проводити зміну екіпажів та окремих моряків на 235 судах наших клієнтів.

 


Новини компанiї: